headerphoto

Chci koupit Senior slevenku

Senior slevenku si může koupit každý občan České republiky starší 55 let nebo držitel průkazu ZTP/P po vyplnění registračního formuláře. Registrační formulář je k dispozici v kontaktních místech v Ostravě, Opavě, Karviné, Bohumínu, Havířově, Novém Jičíně a dalších městech Moravskoslezského kraje. Kontaktní místa chceme postupně rozšířit do všech regionů republiky. Platnost Senior slevenky trvá do 31.12.2017.

Cena Senior slevenky vydané v kontaktních místech je 100 Kč. Cena Senior slevenky vyžádané k doručení poštou (vyplněné elektronicky) je 110 Kč. Prosím, plaťte převodem. ČÚ: 2601705013/0800. Při platbě převodem uveďte do vzkazu pro příjemce své příjmení + senior slevenka. Kartu následně obdržíte poštou.

Cena Senior slevenky pro držitele průkazu ZTP/P je 30 Kč. Cena Senior slevenky vyžádané držitelem průkazu ZTP/P k doručení poštou (vyplněné elektronicky) je 40 Kč. Prosím, plaťte převodem. ČÚ: 2601705013/0800. Při platbě převodem uveďte do vzkazu pro příjemce své příjmení + senior slevenka. Kartu následně obdržíte poštou.

Domovům a klubům seniorů nabízíme prodej Senior slevenky přímo v jejich sídle. Rádi k Vám přijedeme, podmínkou je závazný zájem alespoň 15-ti klientů.

Senior slevenka - výborný dárek pro Vaše příbuzné a známé. K zakoupení potřebujete sto korun, data narození a adresu obdarovaného. Slevenka je ideální příležitost ukázat svým blízkým, že na ně myslíte.

Zájemci o koupi Senior slevenky elektronicky-zaslané poštou by měli postupovat takto: své jméno a příjmení, adresu, datum narození a telefon poslat na adresu Sekaninova.Irena@seznam.cz Následně je nezbytné zaplatit 110 Kč převodem na účet: 2601705013/0800. Do patnácti dnů po zaplacení přijde karta poštou. V případě, že úhradu neprovedete, musíme elektronickou objednávku stornovat.